Telefon: 0322 226 97 98     Fax: 0322 227 67 23

Sümer Mah. 69124 Sok.Karaaslan Apt Seyhan/ADANA

Hakkımızda

Uydu Medikal; Yoğun teorik/pratik birikimi, Ulusal ve Uluslararası fuar tecrübesi, kendine has ürün seçme yöntemi, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak seçilmiş ürün yelpazesi ile sağlık sektöründe kalıcı olmayı baş hedef olarak kabul etmektedir.

Uydu Medikal; sektörde faaliyet gösteren tüm meslektaşlarını; üretici/ithalatçı/tedarikçi, bayii ve kullanıcı kesimi sektörün ana unsurları olarak kabul eder. Bu ana unsurlardan her birinin emeği ve riski oranında kazanç sahibi olacağı, paylaşmaya dayalı, istikrarlı, dürüst ve adil bir ticari konsepti benimsemektedir.

Uydu Medikal; Küresel kalite standartlarına uygun ürünleri, optimum kâr oranları ve ülkemiz gerçeklerine uygun fiyatlar ile piyasaya arz etmektedir.

Uydu Medikal; Bir kalite anlayışının göstergesi olarak markalaşmaya önem vermiş ve bu yaklaşımın sonucu kendi markalarını tescil ettirmiştir.

Uydu Medikal; bayilik yöntemi/ aracılığı ile satış/pazarlama sistemini benimsemektedir. Her  bayimiz, toplamın bir parçası olarak ekip ruhu içerisinde hareket eden çözüm ortaklarımızdır.Daha iyiye daha güzele ve sağlıklı geleceğe hep birlikte kararlılıkla yürüyoruz.

Mehmet Ersoy

Uydu Medikal Yönetim